• Rekrutacja

• Uczniowie i wychowankowie przyjmowani są do placówek i grup wychowawczych SOSW

przez cały rok.

Dokumenty niezbędne przy przyjęciu do SOSW:

1. Podanie o przyjęcie do szkoły (do pobrania w zakładce "Wzory podań")
          2. Świadectwo szkolne
          3. Orzeczenie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej o potrzebie kształcenia specjalnego (aktualne)
          4. Karta zdrowia ucznia
          5. Dwie fotografie (z nazwiskiem na odwrocie)
          6. Orzeczenie lekarskie dotyczące kształcenia i nauki zawody (dla kandydatów do zasadniczej szkoły zawodowej)
          7. Skierowanie do szkoły wydane przez Starostę Powiatowego (dotyczy uczniów mieszkających poza terenem powiatu strzelecko-drezdeneckiego)
          8. Skrócony odpis aktu urodzenia z potwierdzenie zameldowania i numerem PESEL

Mieszkańcy powiatu strzelecko-drezdeneckiego składają dokumenty w sekretariacie Ośrodka (Strzelce Krajeńskie, ul. Kościuszki 28)

Mieszkańcy innych powiatów składają dokumenty w wydziale edukacji swojego powiatu wraz z prośbą o skierowanie ucznia do SOSW w Strzelcach Krajeńskich.

Szczegółowych informacji udziela sekretariat SOSW

Strzelce Krajeńskie, ul. Kościuszki 28