• Nauka stacjonarna dla wszystkich uczniów

• UWAGA. WAŻNY KOMUNIKAT

Dyrektor SOSW w Strzelcach Krajeńskich uprzejmie informuje, że w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych (Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 stycznia 2022 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19) w dniach od 31.01.2022 do 27.02.2022 nauka w naszym ośrodku odbywać się będzie dla wszystkich uczniów w trybie stacjonarnym i będzie realizowana w reżimie sanitarnym przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa. Wszystkie osoby przebywające w szkole zobowiązane są do zakrywania usta i nosa w przestrzeniach wspólnych.

• Przerwa urlopowa

• Informujemy, że ze względu na urlop nauczyciela w dniach 17-30 stycznia 2022 roku Przedszkole Specjalne nr 3 będzie nieczynne.