• Obóz sportowy w Darłówku

• Wakacje w pełni, a my mamy wieści z obozu, w którym uczestniczyli nasi uczniowie.

W dniach od 26 czerwca do 5 lipca 2023 roku pięcioro uczniów (Weronika, Paweł, Adam, Kacper oraz Patryk) Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Strzelcach Krajeńskich wraz z opiekunem Panem Marcinem Chwalenckim uczestniczyli w obozie sportowym w Darłówku organizowanym przez Związek Stowarzyszeń Sportowych "Sprawni-Razem".

W obozie brali udział także uczniowie ze szkół w Pyrzycach, Szczecinka oraz Suliszewa.

Podczas pobytu nad Bałtykiem pogoda była jak zwykle "w kratkę" było deszczowo , słonecznie a także wietrznie.

Uczniowie podczas pobytu na obozie brali udział m.in. : w kąpielach morskich , zajęciach na basenie , jeździli na gokartach , grali w bowling , grali w cymbegaja, odbyli rejs statkiem po Bałtyku , podnosili swoje umiejętności techniczne oraz taktyczne w grze w piłkę siatkową , koszykówkę , piłkę nożną , piłkę nożną plażową , badmintona.

Uczniowie wraz z opiekunem składają podziękowania Zarządowi Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski w Strzelcach Krajeńskich na wsparcie finansowe wyjazdu.