Kolejne dwa miesiące pracy nad emocjami za nami.
Czego uczniowie klas 1a i 2 a nauczyli się w tym czasie?
Lepiej rozumieją swoje emocje, potrafią je nazywać i pokazywać na obrazkach.
Potrafą się uspokoić, wiedzą, gdzie w klasie jest miejsce wyciszenia.
Z pomocą mauczyciela starają się panować nad silnymi emocjami, szukają rozwiązań konfliktu.
Uczniowie poznali również różne techniki relaksacyjne, które wspierają regulacje emocji i pomagają się wyciszyć
Projekt w klasie 1 a i 2a prowadzi Pani Monika Kowal.