Uczniowie z naszego Ośrodka wzięli udział w pierwszej edycji ,,Sport Bez Barier", która odbyła sie w dniach od 10 do 12 grudnia w Zielonej Górze. Są to zawody ogólnopolskie, skierowane dla osób z niepełnosprawnościami, ktore mają na celu zachęcanie uczniów do różnych form aktywności sportowej oraz integracji. Zawodnicy w pierwszym bloku zawodów zaliczyli obwód stacyjny, w drugim rozgrywki w boccia oraz w trzecim bloku zaliczyli biegi przełajowe. Nasi uczniowie poradzili sobie w tych konkurencjach wspaniale, a naszą szkołę reprezentowali: Edyta Mądzelewska, Hanna Lewandowska, Julia Dziedzic, Aleksandra Skonecka oraz Michał Lizurek. Dodatkową atrakcją było zwiedzanie Zielonej Góry i wizyta w Centrum Nauki Keplera. Opiekunami grupy byli p. Katarzyna Halasz i p. Dariusz Kamzelski.
Pani Katarzyna i p.Dariusz dziękują p. Marcie Daleckiej-Piechowiak wiceprezes Zarządu Głównego AZS ds. sportu osób z niepełnosprawnościami, która jest pomysłodawczynią i głównym organizatorem ,,Sportu bez Barier".