Mimo trudnych warunków pogodowych i ograniczonej liczby uczestników, spotkanie przebiegło w wyjątkowo ciepłej i magicznej atmosferze .
Tego dnia Królowa Śniegu – Ola Walkowiak – zaprezentowała utwór pt. „Królowa Śniegu”, wprowadzając uczniów w prawdziwie zimowy nastrój. Nie zabrakło również tematycznych kolorowanek, zimowych zagadek oraz wspólnego układania przepisu na aromatyczną zimową herbatkę
W zapachach i smakach królowały pomarańcze, anyż, wanilia, goździki oraz pierniki z białym lukrem, które dopełniły całą zimową ucztę.
Organizatorkami wydarzenia były Anita Pytlewska-Filippov oraz Anna Najder.