Uczniowie klasy 1-2 SPL założyli klasowy ogródek!
Najpierw zebrali informacje na temat uprawy i pielęgnacji wybranych roślin, a następnie z wielkim zaangażowaniem posiali nasiona w specjalnych pojemniczkach. Doniczki ustawili w nasłonecznionym miejscu
Teraz z niecierpliwością będą obserwować kolejne fazy rozwoju swoich roślinek
Uprawa roślin w klasach 1-3 to edukacyjne zajęcia praktyczne uczące dzieci odpowiedzialności, cierpliwości i podstaw przyrody poprzez sadzenie nasion (np. rzodkiewka, fasola) oraz cebulek w doniczkach. Uczniowie obserwują etapy wzrostu, dbają o podlewanie i poznają warunki niezbędne do rozwoju roślin, takie jak światło, woda i ciepło
Taka forma nauki bardzo się wszystkim podobała!!
Wychowawcą klasy jest Pani Agnieszka Gierłowska.